Talentovaní nováčci i zkušení specialisté u nás najdou skvělé místo. Nabízíme pracovní příležitost každému, kdo se nebojí výzvy ani odpovědnosti a chce svou kariéru posunout dopředu.

Moderní technologie nám v mnoha ohledech ulehčují život. Málokdo v dnešní době umí přežít bez smartphonu, připojení k webu a sociálních sítí. Žijeme ve společnosti, která používání těchto technologií přímo vyžaduje.

Přinášíme vám svět moderních a především nejnovějších technologií.

PRÁVĚ HLEDÁME UCHAZEČE NA TYTO PRACOVNÍ POZICE:

Momentálně nenabízíme volnou studentskou stáž

Momentálně nenabízíme žádné pracovní pozice

Firma:
Agartha Company s.r.o.  (zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Místecká 1120/103, Ostrava – Vítkovice

Pracovní poměr:

Dlouhodová brigáda

Smluvní vztah:

DPP

Vzdělání:

středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: sleva na firemní výrobky/služby, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Zařazení:

fakturantka, administrativa, obchodní oddělení

Co říká Agartha Company s.r.o. o pozici

Agartha Company s.r.o. s.r.o., velkoobchod s IT a NON-IT zbožím

Stabilní česká společnost Agartha Company s.r.o. se sídlem v Ostravě, zabývající se velkoobchodním prodejem IT a NON-IT produktů, hledá zaměstnance na pracovní pozici do obchodního oddělení.

Požadujeme:
* zkušenosti s administrativou a jednoduchou obchodní činnosti
* zkušenosti s fakturací a vystavováním skladových dokladů
* výbornou znalost PC (účetní SW, MS office)
* komunikační dovednosti a příjemné vystupování
* jednání orientované na zákazníka
* samostatnost, pružnost, zodpovědný přístup

Náplň:
* fakturace a práce s pokladnou
* vystavování expedičních štítků
* příjem objednávek, komunikace s odběrateli a dodavateli
* Urgence nezaplacených faktur
* péče o zákazníky

Nabízíme:
* zázemí stabilní české firmy
* pracovní doba: Po-Pá (ranní směny)
* samostatnou a zodpovědnou práci
* dobré platové ohodnocení
* firemní benefity,
* zdravotní volno/sickdays
* nástup možný ihned

Po zapracování možný přechod na HPP.

Životopisy prosím směrujte na emailovou adresu: mburkowicz@daycomp.cz